Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Dom Barcin

Barcin, kujawsko-pomorskie

  • 270 000 zł
  • 100,50 m²
  • 2 686,57 zł/m²

Dom Barcin

Barcin, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
1 grudnia 2025

270 000 zł

100,50 m²

2 686,57 zł/m²

Dom Barcin

Zaktualizowane: 1 grudnia 2025

270 000 zł 100,50 m² 2 686,57 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
850 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

850 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 270 000 zł (2 686,57 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Barcinie)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 100,50 m² (122,40 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: rozpoczęta budowa
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: inna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 850 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: CZAS NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 01.12.2025
  •   numer ogłoszenia: 409623

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam dom w trakcie budowy 5 minut od Barcina i 10 minut od Łabiszyna z dużym tarasem oraz sporym poddaszem do adaptacji.

Dom budowany jest na prostokątnej działce o powierzchni 850 m2, przy drodze, w której mamy doprowadzone przyłącza wodne oraz elektryczne.

W cenę jest wliczony dom na etapie stropu, ze ściankami działowymi oraz wyprowadzonymi kominami (w trakcie realizacji). (...)

Kontakt

Agent

Krzysztof Filipiak

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości